Konkurs

Zaprojektuj POTWORNY zegarek – konkurs indywidualny (zakończony)


Głosowanie zakończone.

Weryfikacja głosów i obrady Jury dobiegły końca!

Oto wyniki:

 

W głosowaniu zwyciężyli...


Decyzją JURY, zwyciężyli... >>

Zobacz filmik z obrad JURY i sprawdź wyniki!

 

 

 

 

 


 

Istnieje na świecie taka kraina, w której czas płynie POTWORNIE zabawnie! Żyją w niej wesołe stworki, które cały czas śmieją się i dokazują. A gdy jakieś dziecko chce nauczyć się korzystania z zegarka – od razu spieszą z pomocą. Te małe potworki to Knock Nocky. W wolnej chwili zaglądnijcie na stronę www.knocknocky.com i przybijcie im piątkę! A teraz zapraszamy do udziału w konkursie!

 


Zadanie konkursowe:


I ETAP: Wysyłanie zgłoszeń 

 • Zaprojektuj potworny zegarek!
 • Technika wykonania pracy dowolna.
 • Zdjęcie projektu prześlij za pomocą formularza (link do którego znajdziesz na dole strony) w terminie do 30.10.2018 do godz. 23:59
 • Spośród nadesłanych zdjęć Jury konkursowe wybierze 10 najlepszych projektów, które zostaną nagrodzone!

 

II Etap: Głosowanie (Zakończone - Trwa weryfikacja głosów)

 • Od 31.10.2018 od godziny 15:00 głosujcie na Wasze zdjęcia, które zostaną zamieszczone w GALERII (http://konkursknocnocky.pl/konkurs-galeria/)! Głos będzie można oddać pod wybraną pracą.
 • Głosowanie potrwa do dnia 6.11.2018, do godziny 10:00!
 • Wygrywa 10 projektów* z największą ilością głosów!
 • Dzielcie się informacją o konkursie z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi. Niech dołączą do zabawy lub zaglądają tu regularnie i głosują na Twoje zdjęcie. Z każdym głosem szanse na wygraną rosną :)

 

*Każdy uczestnik (weryfikowany na podstawie adresu email) może zostać nagrodzony tylko raz, niezależnie od ilości nadesłanych zgłoszeń i ilości prac które znalazły się w pierwszej 10 zdjęć z największą ilością głosów.
*Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji głosów.

 

DO WYGRANIA:

20 Zestawów Knock Nocky

(zegarek Knock Nocky + pakiet potwornych gadżetów)

 

 • Za zajęcie I-X miejsca w głosowaniu

 

 

 • Dodatkowe nagrody od Jury (x10)

 

Zobacz Regulamin!


 

Zapoznaj się z Regulaminem oraz zapisem poniżej i prześlij pracę za pomocą FORMULARZA!

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców dzieci i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę Twojego dziecka, zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z Tobą w przypadku Twojej wygranej.

 

Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie przy ul Felicjanek 10/17, której akta rejestrowe prowadzone są przez Sąd Rejonowy dla Krakowa- Śródmieścia. Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000508225, NIP 676-247- 57-33, adres e-mail zapytania.konkursy@czasdzieci.pl (dalej: ADO)

 


 

Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

 • Z wyznaczonym przez ADO Inspektorem Ochrony Danych możesz się skontaktować pod adresem mailowym zapytania.konkursy@czasdzieci.pl. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych. Przysługuje Ci również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli Twoje dane będą przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi.
 • Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu, w tym wyłonienia zwycięzców i wydania nagrody.
 • Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie skutkować będzie brakiem możliwości udziału w Konkursie.
 • Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Podstawą przetwarzania danych jest również art. 6 ust. 1 lit. f RODO, tj. prawnie uzasadniony interes ADO polegający na wykazaniu prawidłowości sposobu przeprowadzenia konkursu..
 • Odbiorcami danych osobowych będą  partnerzy ADO, w tym dystrybutor zegarków Knock Nocky – Grupa Zibi S.A. z siedzibą w Warszawie orazpodmioty świadczące na rzecz ADO usługi informatyczne i hostingowe.
 • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw poza Europejskim Obszarem Gospodarczym
 • Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 miesiąca od zakończenia Konkursu.
 • Przysługuje Ci sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych osobowych, jeżeli ADO przetwarza dane osobowe na podstawie innych niż marketing bezpośredni prawnie uzasadnionych interesów Administratora; taki sprzeciw wymaga uzasadnienia Twoją szczególną sytuacją.
 • Dane osobowe nie będą przetwarzane w zautomatyzowanych procesach podejmowania decyzji

 


Więcej zegarków znajdziecie TUTAJ!

Knock Nocky Konkurs © 2019 CzasDzieci.pl